Movies
Ratings
43
Guns & TalksRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0