Titles you rated
Lost ParadiseRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
211Rated ★ 3.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
The Invisible WitnessRated ★ 4.0
BreachRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
The Ninth GateRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.0
ExtortionRated ★ 3.0
Our Summer in ProvenceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0