Titles you rated
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Mahoromatic: Automatic MaidenRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
At That Time, She.Rated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 5.0
Fujoshi, Ukkari Gei ni KokuruRated ★ 3.5
I'm Inside MariRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Scum's WishRated ★ 4.0