Series
Ratings
84- Flowers for AlgernonRated ★ 2.5
ReLIFERated ★ 4.0- はじめの一歩 Champion RoadRated ★ 3.0
- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 3.0
- Fighting SpiritRated ★ 4.0
AjinRated ★ 3.0
TorikoRated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.5
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
- Curious George Season 1Rated ★ 4.0
A Dog of FlandersRated ★ 5.0- Inazuma Eleven GoRated ★ 2.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.0- Tom and Jerry ShowRated ★ 4.0
- TOM and JERRY TALES Vol.1Rated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 2.0
- TOM AND JERRYRated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5