Movies
Ratings
110
Jurassic ParkRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0