Movies
Ratings
392
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
Geoff McFetridge: Drawing a LifeRated ★ 1.5
The PianoRated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 2.5
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 2.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 2.5
Microbe & GasolineRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 3.5