Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 1.5
Swing KidsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0