Series
Ratings
47
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
LiveRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5