Movies
Ratings
210
Ben-HurRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
NextRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.5
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.5
GravityRated ★ 2.0