Titles you rated
Big FishRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
The NeverEnding StoryRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
The PostRated ★ 3.5
Destiny: The Tale of KamakuraRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.5
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5