Titles you rated
The Way I LiveRated ★ 3.5
Golden KamuyRated ★ 3.0- 天皇の料理番Rated ★ 4.0
- The SpecialistRated ★ 3.0
BORDERRated ★ 4.0- ラジオRated ★ 3.5
CarnationRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
SegodonRated ★ 3.0
AmachanRated ★ 3.5
Great Selection TaxiRated ★ 4.0- あさが来たRated ★ 3.5
- TOM AND JERRYRated ★ 3.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Shaun the SheepRated ★ 3.0
Maison IkkokuRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Yappari Nekoga SukiRated ★ 3.0
GochisousanRated ★ 4.0