Titles you rated
AnotherRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 4.0
ShikiRated ★ 3.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 3.5
Fist of the North StarRated ★ 5.0- Macross FRated ★ 5.0
- Macross 7Rated ★ 5.0
- Macross PlusRated ★ 5.0
- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 4.5