Series
Ratings
140
Let's Get DivorcedRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Galileo ZeroRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
The Last CinderellaRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
The Great White TowerRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0- 天皇の料理番Rated ★ 3.5
- Never Let Me GoRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
No Side GameRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 4.0