Movies
Ratings
128
ParasiteRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0