Titles you rated
OnceRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
French KissRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
A Day for an AffairRated ★ 2.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0