Movies
Ratings
437
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0