Movies
Ratings
183
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0