Series
Ratings
158
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5- Triad PrincessRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0