Movies
Ratings
16
Man in LoveRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Mid90sRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0