Movies
Ratings
429
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
The Techniques of FightingRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.0