Movies
Ratings
519
The MercilessRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5