Titles you rated
Act of ValorRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.0