Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5