Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 2.0
VigilanteRated ★ 2.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0