Series
Ratings
18- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5