Movies
Ratings
31
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
HopeRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 1.5