Series
Ratings
106- HonourRated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 2.0
NewtopiaRated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Love MeRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- A-List to PlaylistRated ★ 4.0
- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
The Time It TakesRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5