Series
Ratings
12- Unknown SeoulRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
LostRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0