Movies
Ratings
100
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0