Titles you rated
August RushRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0