Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
The Taste of TeaRated ★ 5.0