Movies
Ratings
104
RudderlessRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Peggy Guggenheim: Art AddictRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Que caramba es la vidaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Winter SleepRated ★ 3.5