Titles you rated
The SpiesRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5