Titles you rated
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- BeybladeRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0