Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0