Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.0
VigilanteRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5