Movies
Ratings
292
ChallengersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Dead RingersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
RRRRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 3.5