Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
99.9 Criminal Lawyer The MovieRated ★ 4.0
Doctor X: The MovieRated ★ 4.0
Silent ParadeRated ★ 4.0
FacelessRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
The Lines that Define MeRated ★ 3.5- Godzilla Minus One/CRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.5
Meg 2: The TrenchRated ★ 3.5
The MegRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 4.0
All About SuomiRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5
Muromachi BuraiRated ★ 3.0