Titles you rated
The Lion KingRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0