Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Hot BloodedRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Under ParisRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5