Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
CallRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Evil DeadRated ★ 4.5
Original SinRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0