Titles you rated
FrankensteinRated ★ 0.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
A Passage to IndiaRated ★ 1.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 0.5
Before SunriseRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0