Movies
Ratings
465
Hidden FiguresRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 1.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 1.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 2.0
LucaRated ★ 2.0
SoulRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 1.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 2.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 0.5
Missing LinkRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0