Titles you rated
Superhero MovieRated ★ 1.5
The CovenantRated ★ 1.5
DaredevilRated ★ 3.0
Punisher: War ZoneRated ★ 2.0
RobotRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 3.5
Die Another DayRated ★ 0.5
TwisterRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0