Series
Ratings
24
The Day of the JackalRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 3.5
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
The Young PopeRated ★ 4.0
You Are My GloryRated ★ 3.0
Word of HonorRated ★ 2.5- Three KingdomsRated ★ 4.5
VictoriaRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 0.5