Movies
Ratings
46
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
American Psycho 2: All American GirlRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
Mysterious SkinRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.0
BelieverRated ★ 5.0