Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 1.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 1.0
Suspicious PartnerRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 1.0
City HunterRated ★ 0.5