Titles you rated
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5