Titles you rated
Day & NightRated ★ 5.0
Aachi and SsipakRated ★ 1.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 1.5
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
PadakRated ★ 2.0
The Lego MovieRated ★ 1.5
Frozen FeverRated ★ 2.5
Mulan IIRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5