Movies
Ratings
387
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5